DROWL Paragraphs (all releases) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Options
bs: Opcije

en: Events
bs: Događaji

en: Not installed
bs: Nije instalirano
