DROWL Paragraphs (all releases) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Options
ca: Opcions

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Multiplier
ca: Multiplicador

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: Unit
ca: Unitat

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Minutes
ca: Minuts

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Mapping
ca: Associacions

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: Add custom block
ca: Afegeix un bloc personalitzat

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura

en: Custom block library
ca: Biblioteca de blocs personalitzats
