DROWL Paragraphs (all releases) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Score
cy: Sgôr

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: Style
cy: Arddull
