DROWL Paragraphs (all releases) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Size
da: Størrelse

en: Options
da: Valg

en: Events
da: Begivenheder

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Multiplier
da: Faktor

en: Defaults
da: Standarder

en: Minimum width
da: Minimumbredde

en: Unit
da: Enhed

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Installed
da: Installeret

en: Minutes
da: Minutter

en: Mapping
da: Kobling

en: Infinite
da: Uendelig

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Link settings
da: Indstillinger for link

en: Default values
da: Standardværdier

en: Add custom block
da: Tilføj brugerdefineret blok

en: Breakpoint group
da: Breakpoint-gruppe

en: Custom block library
da: Brugerdefineret blokbibliotek
