DROWL Paragraphs (all releases) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
