DROWL Paragraphs (all releases) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Options
el: Επιλογές

en: Events
el: Γεγονότα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Multiplier
el: Πολλαπλασιαστής

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Minimum width
el: Ελάχιστο πλάτος

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές

en: Add custom block
el: Προσθήκη προσαρμοσμένου μπλοκ

en: Breakpoint group
el: Ομάδα σημείων διακοπής

en: Custom block library
el: Βιβλιοθήκη προσαρμοσμένου μπλοκ
