DROWL Paragraphs (all releases) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Default values
eo: Defaŭltaj valoroj
