DROWL Paragraphs (all releases) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: Options
et: Valikud

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Multiplier
et: Kordaja

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Seconds
et: Sekundid

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Add custom block
et: Lisa kohandatud plokk

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek
