DROWL Paragraphs (all releases) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Options
eu: Aukerak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Minimum width
eu: Zabalera minimoa

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak

en: Add custom block
eu: Gehitu bloke egokitua
