DROWL Paragraphs (all releases) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Options
fi: Valinnat

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Multiplier
fi: Kerroin

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Installed
fi: Asennettu

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: Add custom block
fi: Lisää kustomoitu lohko

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä

en: Custom block library
fi: Kustomoitujen lohkojen kirjasto
