DROWL Paragraphs (all releases) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Size
fr: Taille

en: Events
fr: Évènements

en: Not installed
fr: Non installé

en: Multiplier
fr: Multiplicateur

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Minimum width
fr: Largeur minimum

en: Unit
fr: Unité

en: Days
fr: Jours

en: Hours
fr: Heures

en: Seconds
fr: Secondes

en: Installed
fr: Installé

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Infinite
fr: Infini

en: Maximum width
fr: Largeur maximum

en: Link settings
fr: Paramètres du lien

en: Default values
fr: Valeurs par défaut

en: Add custom block
fr: Ajouter un bloc personnalisé

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: Breakpoint group
fr: Groupe de points de rupture

en: Custom block library
fr: Bibliothèque de blocs personnalisés

en: Min height
fr: Hauteur minimale
