DROWL Paragraphs (all releases) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Options
gl: Opcións

en: Events
gl: Eventos

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: Seconds
gl: Segundos

en: Installed
gl: Instalado

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Animation
gl: Animación

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Default values
gl: Valores predeterminados
