DROWL Paragraphs (all releases) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Minimum width
gu: ઓછામાં ઓછી પહોળાઈ

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
