DROWL Paragraphs (all releases) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: Options
he: אפשרויות

en: Events
he: אירועים

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Multiplier
he: מכפיל

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: Unit
he: יחידה

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Installed
he: מותקן

en: Minutes
he: דקות

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Mapping
he: מיפוי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Link settings
he: הגדרות קישור

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: Add custom block
he: הוספת בלוק מותאם

en: Custom block library
he: ספרית בלוקים מותאמים
