DROWL Paragraphs (all releases) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Options
hr: Opcije

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: Installed
hr: Instaliran

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina
