DROWL Paragraphs (all releases) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Events
hu: Események

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Multiplier
hu: Szorzó

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Minimum width
hu: Minimális szélesség

en: Unit
hu: Egység

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Installed
hu: Telepített

en: Minutes
hu: Perc

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Animation
hu: Animáció

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek

en: Add custom block
hu: Egyéni blokk hozzáadása

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport

en: Text style
hu: Szöveg stílusa

en: Custom block library
hu: Egyéni blokkok könyvtára

en: @e: At least @a
hu: @e: Legalább @a

en: Min height
hu: Minimális magasság
