DROWL Paragraphs (all releases) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ
