DROWL Paragraphs (all releases) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Type
id: Jenis

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Size
id: Ukuran

en: Options
id: Opsi

en: Events
id: Acara

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Multiplier
id: Pengali

en: Defaults
id: Bawaan

en: Minimum width
id: Lebar minimum

en: Seconds
id: Detik

en: Installed
id: Terinstal

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: Link settings
id: Pengaturan tautan

en: Default values
id: Nilai bawaan

en: Add custom block
id: Tambahkan blok tersuai

en: Breakpoint group
id: Kelompok breakpoint

en: Custom block library
id: Perpustakaan blok tersuai
