DROWL Paragraphs (all releases) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: Options
is: Möguleikar

en: Events
is: Viðburðir

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: Unpublished
is: Ekki birt
