DROWL Paragraphs (all releases) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Type
it: Tipo

en: Yes
it: Sì

en: Size
it: Dimensione

en: Options
it: Opzioni

en: Not installed
it: Non installato

en: Multiplier
it: Moltiplicatore

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Minimum width
it: Larghezza minima

en: Unit
it: Unità

en: Days
it: Giorni

en: Hours
it: Ore

en: Seconds
it: Secondi

en: Installed
it: Installato

en: Minutes
it: Minuti

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Mapping
it: Mappatura

en: Maximum width
it: Larghezza massima

en: Link settings
it: Impostazioni link

en: Default values
it: Valori di default

en: Add custom block
it: Aggiungere un blocco personalizzato

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Breakpoint group
it: Gruppo di breakpoint

en: Custom block library
it: Libreria di blocchi personalizzati

en: @e: At least @a
it: @e: @a o successiva
