DROWL Paragraphs (all releases) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Options
ja: オプション

en: Events
ja: イベント

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Multiplier
ja: 乗数

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Minimum width
ja: 最小幅

en: Unit
ja: 単位

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Installed
ja: インストール済み

en: Minutes
ja: 分

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Mapping
ja: マッピング

en: Animation
ja: アニメーション

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Link settings
ja: リンク設定

en: Default values
ja: デフォルト値

en: Add custom block
ja: カスタムブロックを追加

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Breakpoint group
ja: ブレークポイントグループ

en: Custom block library
ja: カスタムブロックライブラリ
