DROWL Paragraphs (all releases) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: Options
jv: Opsi

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: Installed
jv: Dipasang

en: Maximum width
jv: Amba maksimum
