DROWL Paragraphs (all releases) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Seconds
ka: წამი

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
