DROWL Paragraphs (all releases) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Help
kk: Көмек

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
