DROWL Paragraphs (all releases) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Minimum width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)
