DROWL Paragraphs (all releases) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
