DROWL Paragraphs (all releases) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Options
lv: Iespējas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Events
lv: Notikumi

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Style
lv: Stils

en: Installed
lv: Instalēts

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
