DROWL Paragraphs (all releases) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ
