DROWL Paragraphs (all releases) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: Options
nl: Opties

en: Events
nl: Evenementen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Multiplier
nl: Vermenigvuldiger

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Unit
nl: Eenheid

en: Days
nl: Dagen

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Minutes
nl: Minuten

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Animation
nl: Animatie

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Link settings
nl: Linkinstellingen

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: Add custom block
nl: Aangepast blok toevoegen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Breakpoint group
nl: Breakpoint-groep

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a
