DROWL Paragraphs (all releases) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Size
fa: اندازه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Installed
fa: نصب شده

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Default values
fa: مقادیرپیشفرض

en: Add custom block
fa: افزودن قالبک سفارشی

en: Custom block library
fa: کتابخانه قالبک سفارشی
