DROWL Paragraphs (all releases) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Next
ps: بل

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Seconds
ps: سانیې

en: Style
ps: ډول

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Link settings
ps: تړونی امستنې
