DROWL Paragraphs (all releases) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
