DROWL Paragraphs (all releases) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Options
sv: Alternativ

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Score
sv: Poäng

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Multiplier
sv: Multiplikator

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Minimum height
sv: Minsta höjd

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: Unit
sv: Enhet

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Style
sv: Stil

en: Installed
sv: Installerad

en: Minutes
sv: Minuter

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Mapping
sv: Mappning

en: Animation
sv: Animering

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Link settings
sv: Inställningar för länk

en: Default values
sv: Förvalda värden

en: Add custom block
sv: Lägg till anpassat block

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Breakpoint group
sv: Brytpunktsgrupp

en: Custom block library
sv: Bibliotek med anpassade block
