DROWL Paragraphs (all releases) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Multiplier
ta: பெருக்கி

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Minimum height
ta: குறைந்தளவு உயரம்

en: Minimum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்

en: Style
ta: பாணி

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Maximum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்

en: Default values
ta: இயல்புநிலை மதிப்புகள்
