DROWL Paragraphs (all releases) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Duration
te: నిడివి

en: Minimum height
te: కనీస ఎత్తు

en: Minimum width
te: కనిష్ఠ వెడల్పు

en: Style
te: శైలి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు

en: Default values
te: అప్రమేయ విలువలు
