DROWL Paragraphs (4.2.56) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Anchor
ka: ბმული

en: Display
ka: ჩვენება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Score
ka: ქულა

en: Desc
ka: აღწერა

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Seconds
ka: წამი

en: Style
ka: სტილი

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: - All -
ka: - ყველა -
