DROWL Paragraphs (4.2.56) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
