DROWL Paragraphs (4.2.57) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
