DROWL Paragraphs (4.2.57) - en to sv translation catalogue (65 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: View
sv: Visa

en: Anchor
sv: Ankare

en: Display
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: Active
sv: Aktiv

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Score
sv: Poäng

en: Gallery
sv: Galleri

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Events
sv: Aktiviteter

en: List type
sv: Typ av lista

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Multiplier
sv: Multiplikator

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Minimum height
sv: Minsta höjd

en: Minimum width
sv: Minsta bredd

en: Map
sv: Karta

en: Alignment
sv: Placering

en: Unit
sv: Enhet

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Style
sv: Stil

en: Installed
sv: Installerad

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Minutes
sv: Minuter

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Mapping
sv: Mappning

en: Animation
sv: Animering

en: Columns
sv: Kolumner

en: Button size
sv: Storlek på knapp

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Link settings
sv: Inställningar för länk

en: Default values
sv: Förvalda värden

en: List (text)
sv: Lista (text)

en: Add custom block
sv: Lägg till anpassat block

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Breakpoint group
sv: Brytpunktsgrupp

en: Custom block library
sv: Bibliotek med anpassade block
