DROWL Paragraphs (4.2.57) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Title
th: หัวข้อ

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Score
th: คะแนน

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Map
th: แผนที่

en: Unit
th: หน่วย

en: Video
th: วีดีโอ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: List (text)
th: รายการ (ข้อความ)

en: Add custom block
th: เพิ่มบล็อกที่กำหนดเอง

en: Breakpoint group
th: กลุ่มเบรกพอยต์
