DROWL Paragraphs (8.x-1.0-alpha9) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: - None -
no: - Ingen -

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Help
no: Hjelp

en: Default
no: Standard

en: Layout
no: Utforming

en: Warning
no: Advarsel

en: Events
no: Hendelser

en: Other
no: Annet

en: Duration
no: Varighet

en: Minimum height
no: Minimal høyde

en: Info
no: Informasjon

en: Style
no: Stil

en: Animation
no: Animasjon

en: Columns
no: Kolonner
