DROWL Paragraphs (8.x-1.21) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Message
fy: Berjocht

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Warning
fy: Warskôging

en: Info
fy: Ynfo
