DROWL Paragraphs (8.x-1.22) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Message
fi: Viesti

en: Text
fi: Teksti

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Slides
fi: Diat
