DROWL Paragraphs (8.x-1.22) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Message
it: Messaggio

en: Text
it: Testo

en: Entity
it: Entità

en: Slides
it: Slide

en: Paragraphs
it: Paragrafi
