DROWL Paragraphs (8.x-1.24) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
