DROWL Paragraphs (8.x-1.29) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Center
gl: Centrar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Layout
gl: Disposición

en: Bottom
gl: Botón

en: Warning
gl: Alerta

en: Events
gl: Eventos

en: Other
gl: Outro

en: Duration
gl: Duración

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Middle
gl: Medio

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Entity
gl: Entidade

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: Style
gl: Estilo

en: Automatic
gl: Automático

en: Animation
gl: Animación

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Dark
gl: Escuro
