DROWL Paragraphs (8.x-1.29) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Message
ta: தகவல்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
