DROWL Paragraphs (8.x-1.29) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Other
ug: باشقا

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
