DROWL Paragraphs (8.x-1.30) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Bottom
sr: Дно
