DROWL Paragraphs (8.x-1.32) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট
